Hizmetlerimiz

 

 

Servis & Bakım
Mekanik, Kaporta, Boya, Elektrik, Cam Kilit, Şase, Periyodik Bakım
Servis bölümü olarak marka gözetmeksizin tüm araçların bakım, servis ve kaporta boya hizmetlerini kalite standartlarına uygun bir titizlikle yapmaktayız. Şu an mekanik servis bölümünde aynı anda 8 araca, kaporta bölümünde 12, boya servisinde ise yine 12 araca hizmet verebilme kapasitesine sahibiz.

  • ARAÇ KABUL: Randevulu, Randevusuz araçlarınıza en hızlı servis kabulü; Kabul kontrol sistemi aracın kayıtlanması Araç Karnesi oluşturulması. Arıza veya bakım uzman kontrolü, Onarım bedelinin onarımdan önce tespiti onay
    alınması
  • TEKNİK CİHAZ: Servis bölümümüzde elektronik motor test cihazları (WDS, FDS, SUN 1500) carbon clear, enjektör temizleme, bilgisayarlı rot ve balans ayarı gibi teknik cihazlar ile aracınız en iyi şekilde bakım ve onarımdan geçirilir
  • MEKANİK SERVİS : Son teknolojiye sahip servis ekipmanları ve uzman teknik kadromuzla hizmet veren mekanik servisimiz günlük toplam 20 araç bakım ve onarım kapasitesine sahiptir
  • Boya ve kaporta bölümümüzde ise aracınıza en iyi hizmeti vermek için boya fırınımız ve kusursuz renkler için boya mix bilgisayarımız ve PONNY OTO Boyama ve Kurutma Kabini  ile hizmetinizdeyiz. Bu bölümümüzde ise size düşen, teslim gününüzde pırıl pırıl ve temiz aracınıza kavuşmaktır.
  • YEDEK PARÇA : Servisimizde kullanılan yedek parçalar üretici firmanın belirlediği yılla garanti kapsamındadır.Yedek parça departmanımızda yedek parça stoku sizlerin ihtiyaçlarına en hızlı cevap verecek şekilde tutulmaktadır.  Bizim kullandığımız Yedek parçada çıkabilecek sorunlarda garanti kapsamı içinde ise hemen yenisi ile değiştirilir.  


Çekici
İhtiyaç durumunda Türkiye genelinde  365 gün 24 saat uzman ve özverili kadro ile güvenilir şekilde çekici hizmeti verilmektedir.

7/24 Acil Servis
İhtiyaç durumunda Türkiye genelinde  365 gün 24 saat uzman ve eğitimli personelimiz, öncelikle telefon desteği ile yardımcı olup gerektiğinde arıza gözetmeksizin yerinde servis vermektedir.

 

   
Anasayfa İletişim